| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : U nás v Belgii

23.4.2005 14:39:58 Utopýr

masky

tak jak jste na tom s maskama? Ja uz jsem rozparala svoje stary modry sametovy minisaty, pokusim se z toho vyrobit Kubovi nejaky prehoz. A jeste porad vaham co se sebou. Kdyz slibite, ze pujdete taky za carodejnice, tak jsem pro, myslim, ze by to mohla byt celkem sranda.

Jinak jeste nevim, v kolik vyrazime, musim se dohodnout s Olgou. Ale radsi bych nekdy rano, kdyz skoncime brzo, muzeme si zajet do mesta na obed a vratit se pak na tu treti hodinu. Manzu s sebou musim vzit, protoze nevim, kdo by jinak nafukoval balonky. Jen premyslim, co takhle koupit telove barvicky a malovat tam mrnousum obliceje? Ja teda na to nemam talent, ale neco bych snad zvladla. Myslite, ze by to melo uspech?

A posledni - dneska chceme Kubovi koupit nejake piskoviste, tak jsem zvedava, jestli se k tomu dostaneme ...
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
masky Utopýr 23.4.2005 14:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.