| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Hodonín

jarní pozdrav

Ahoj holky,
koukám, že od té doby co je hezky a sem tam teplo už nám tu ty příspěvky nějak řídnou :-))

Lenny, moc gratuluju k tomu, že jste to zvládli (všichni 3) i k tomu, že jste obě zdravé. Moc Ti to přeju.
U nás se zatím pořád drží Břeclav (Tomáš si vede svoji),ale je možné, že skončím na Obilňáku, protože v době TP mám státnice a obhajobu bakalářské práce na filozofické fakultě a Obilňák je hned za rohem, takže kdybych z toho stresu a nervů začla rodit ve škole,mám to fakt ZA ROHEM :-)))

Jinak co se plavání týče, tento týden nás přišlo míň (buď holky odradilo to množství minule nebo hnusné počasí). Já už mám jen 4 vstupy i když původně jsem to počítala, že bych měla končit týden před porodem, tak nevím.

Mějte se hezky, snad už bude jen a jen teplo.
Niki
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
jarní pozdrav nikolice + Viktorka (15.6.05) 23.4.2005 6:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.