| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

22.4.2005 19:04:26 Ája + 2 děti

Re: Orbitrack

Dano, já ho měla, ale POZOR! Vůbec mě nenapadlo, že moje výška může být překážkou. Měřím 164 cm a na rukojeti orbitracku jsem tak tak došáhla, při cvičení jsem si spíš záda namohla, navíc se na tom dost nadreš. Mě tedy naprosto nevyhovoval, navíc nohy jsou položeny jen na plastových plochách, nikde žádné uchycení jako u rotopedu, bez bot mi to strašně klouzalo a s botama jsem měla v tu ránu zpocený nohy (navíc doma máme koberce a chodíme bez bot, tak jsem si kvůli tomu kupovala extra boty). Nemysli, že jsem něla nějaký šmejd, měla jsem německý Mars za asi devět tisíc ...
Milý orbitrack jsem prodala a koupila si pořádný rotoped. Přesně naopak, jak to plánuješ ty :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Orbitrack Dana 22.4.2005 8:26
*Re: Orbitrack Ája + 2 děti 22.4.2005 19:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.