| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

22.4.2005 13:03:56 Džuli,Honzi7/99,Adam 25.4

Ahojda

zase nakukuju jsem ráda že se to tu trochu rozjelo, chvíli to tu vypadalo jako na nějakým bojisti, jeden druhýho napadal, myslim že je to škoda.

Každý má jiné zkušenosti s jiným připravkem a každý chce zkusit co co myslí že by mohlo fungovat, at je to jakýkoliv přípravek, myslim že ta diskuse je o tom že každý něco zkusí a pak si tu budeme předávat info a ne se tady dohadovat kdo je distrib a kdo ne.

myslim že našim spol cílem je zhubnout, a podělit se o naše uspěchy, nebo ne?a jestly někdo zvolí emulips nebo Lipoxal tak to je přeci jedno.

Už jste někdo znubnul alespon něco a daly jste si nějaký cíl?
mě se moc líbi ten graf na který tu byl odkaz tam si to všechno píšu a je to super.

navíc chodíme se synem do toho kurzu od Stobu, zatim jsme tam byly 3x, já schodila asi tak za 1,5měs necelých 5kg, a Honzik sice mán asi 600, ale u dětí to jde pomaleji, navíc je ted nemocnej tak to asi trošku pujde samo, nechce jíst, není mu dobře.

Taky jsem vystoupila z anonimity aby si někdo nemyslel, že propaguju emulips, už ho mám na poště a jsem na něj mooooc zvědavá.

MONCO jestly nakoukneš jak to jde?

zatim všichni ahoj a hezký den
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Ahojda Džuli,Honzi7/99,Adam 25.4 22.4.2005 13:3
*Re: Ahojda Monča a Tydlínek 24.4.2005 12:52
**Re: Ahojda Monča a Tydlínek 24.4.2005 15:1
***Re: Ahojda Džuli,Honzi7/99,Adam 25.4 24.4.2005 22:17
****Re: Ahojda Monča a Tydlínek 25.4.2005 7:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.