| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

22.4.2005 8:58:06 šiška+3

Re: Poznatky z nové školy

Ahoj Kačko! Změnou školy se děti určitě nezmění, je to opravdu o přístupu učitelky. Ta nová taky potvrdila, že je pěkné šídlo a umí rozházet vyučování, ale bere, že takový je a neustále na něj nepoukazuje. Spíše mi říkala, že okřikne i ty druhé, protože nikdy to naše dítko není jediné, které zlobí a ruší. Jenomže, ti lmďáčci opravdu více čouhají. Dnes už jsem tak daleko, že když je kolektiv dětí, lmd jsem schopna rozpoznat okamžitě. Hovořila jsem sní i na téma poznámek. Řekla jsem, že samozřejmě, když provede něco co se opravdu nesluší, tak to beru a nechci, aby mi něco zastírala, ale na staré škole to bylo opravdu tak 3x týdně. Stresuje se rodina, stresuje se dítě a mám pocit, že Bertík už potom rezignoval a dělal to schválně, protože i když se snažil, tak to bylo pořád špatně. Přeji pevné nervy a napiš o vás víc.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Poznatky z nové školy šiška+3 21.4.2005 8:54
*Re: Poznatky z nové školy kačka 21.4.2005 14:11
**Re: Poznatky z nové školy Jáňa+tři sluníčka 21.4.2005 14:18
***Re: Poznatky z nové školy Jáňa+tři sluníčka 22.4.2005 10:40
****Hurá,hurá Jáňa+tři sluníčka 22.4.2005 10:47
*****Re: Hurá,hurá Jája(3děti) 22.4.2005 11:4
**Re: Poznatky z nové školy šiška+3 22.4.2005 8:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.