| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Labem

22.4.2005 8:30:02 Severka + P 14 + L 10 + N 8

Už jsme doma!

Dobré ranko!

Tak jsme doma, hurááá! Přijeli jsme včera večer, to jsem stihla vybalit jen to nejnutnější, zahnat děti do postelele a sama padnout za vlast. Teď jsem Péťu odvedla do školky, protože potřebuju trochu klidu na vybalování a v klidu něco obvolat. Odpoledne razíme na vééélký nákup, protože doma není ani ň. Takže práce mám nad hlavu.

JInak jsem se měla báááječně. Odpočinula jsem si, nic jsem nemusela dělat, no super. Ale jak říkám, 14 dní bohatě stačí, teď ten třetí týden už to byla docela nuda (všechny ty věci, na které jsem byla natěšená jsem už měla za sebou) a otrava (ono rodičů je taky dost, byť je mám ráda). První týden byly sice hektické noci, protože se Lence ošklivě rozjel ekzém a do toho se nám ještě po celém těle osypala alergií na něco (možná mák???), tak to bylo teda "super", strašně ji to chudinku svědilo a vypadala hrozně. Počasí bylo taky báječné, vyjma prvního studeného víkendu jsme byli 2x denně venku, paráda. Ochladilo se tam až předevčírem a vůbec tam nepršelo, paráda. Se spolužačkama jsem byla 2x posedět v cukrárně, hodně jsme byli na zahrádce - dětičky naprosto blažené z toho, že se můžou hrabošit v hlíně (ach jo, chci zahradu!!!), byli jsme na oslavě babiččiných 85, tam se sešlo naše rozvětvené příbuzenstvo, tak jsem je všechny moc ráda zase viděla, to bylo skvělé!

Jen mi řekněte, co je tady nového ;o).
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Už jsme doma! Severka + P 14 + L 10 + N 8 22.4.2005 8:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.