| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Trutnov

22.4.2005 7:23:23 Gasha

Krásný den - doufám, že už teplejší

Péťo, gratuluji k PC stolku a k sehnání chráničů. Měla jsem dojem, že to mají všude, tak se omlouvám.

Mmch, máme stejnou bednu 3 v 1 :oD Už ji máme od října 2003 a jsme s ní nadmíru spokojená. Skoro každý měsíc tiskneme minimálně jednu fotku velikosti A4 a stále tisknu co se dá (docela často a dost) a náplň máme stále původní. Ale říká se, že se to musí prvětrávat (občas něco vytisknout), aby takto dlouho vydržela. Takže, Peťule, tiskni, tiskni, tiskni ;o)
A co, už je zapojená?

Včera jsem tu nebyla, protože přeci dávali Rodinná pouta, Redakci (na tu moc nekoukám, ale občas) a pak jsem skoukla Zlatíčka (jsem si nahrála a poprvé je viděla). Zajímala mě Naďa Konvalinková. Byla to opravdu sranda. No a pak jsem pomáhala opravovat diktáty. No, nevím, zda dobře, jelikož jsem se stále nechala rozptylovat a nakonec dávala buď jedničky (bez chyb) a nebo pětky :oD

Dnes dopolko razíme s Marfou, Áďou a našimi dětmi do školky. Tak jsme zvědavé, jak to dopadne.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Hezdké odpolko Gasha 21.4.2005 13:50
*Re: Hezdké odpolko Stáňa * 21.4.2005 19:47
**Re: Hezdké odpolko Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 21.4.2005 20:20
***Re: Hezdké odpolko Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 21.4.2005 21:37
****Krásný den - doufám, že už teple... Gasha 22.4.2005 7:23
*****Re: Krásný den - doufám, že už... Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 22.4.2005 7:49
******Re: Krásný den - doufám, že ... Peťule,Kája 03 + Nikolka 06 22.4.2005 8:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.