| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít dospívání

17.4.2001 14:48:16 Jitka 38 let, dvě děti

Re: Nekomunikuje se mnou.

Ahoj Šárko, souhlasím s tebou. Mámdcery 17 a 14 let. Ta mladší je v pohodě, ta starší mi to ale dává zbaštit za obě dvě. Ve chvíli, kdy opustila základní školu, má pocit, že o životě ví už naprosto všechno a já jsem jenom takový nutný přívažek k jejímnu životu, sloužící k uspokojovnání jejích potřeb. Stále častěji si musím opakovat: je to tvoje dítě, miluješ jí, ona z toho vyroste, nemá ještě rozum, jednou jí to docvakne a potom se tomu všemu zasmějeme. Je to někdy ale těžké. Někdo to tady už napsal. Vnoučata nás pomstí. Tak, všechny maminky od našich sladkých adolescenťáčků, držme se, snad to nebude trvat věčně a snad to přežijeme.
P.S. Nenapadlo vás některou někdy založit Klub týraných rodičů? Já se přiznám, že mne ano. :o)))
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Nekomunikuje se mnou. Marie; dcera 15 5.2.2001 19:42
*Re: Nekomunikuje se mnou. zuza 6.2.2001 16:39
**Re: Nekomunikuje se mnou. Jirka 16.3.2001 0:38
*Re: Nekomunikuje se mnou. sally, 31, vdaná, bezdětná 6.2.2001 19:51
*Re: Nekomunikuje se mnou. Šárka, syn 14 let, dcera 11 let 8.2.2001 18:3
**Re: Nekomunikuje se mnou. Jitka 38 let, dvě děti 17.4.2001 14:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.