| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úřední okénko - ostatní

21.4.2005 17:37:30 petifloris

výpočet mateřské po nástupu do úřadu práce

Dobrý den, ke konci dubna byl ukončen můj pracovní poměr a na mateřskou budu nastupovat dne 17. června, to znamená, že mám dvě možnosti. Přihlásit se na přibližně měsíc a půl na úřad práce nebo odejít na nemocenskou, neboť gynekoložka mi doporučuje z důvodu nedávno provedené amniocentézy rizikové těhotenství. Pokud nastoupím na úřad práce, bojím se, že se mi tím ovlivní výše mateřské dovolené, která již nebude vypočítána z mého zaměstnání, ale z úřadu práce (na sociálním úřadě mi toto řekli, i když na jiném úřadě mi to zase vyvrátili - tak nevím, jak to ve skutečnosti je). Pokud si nechám napsat nemocenskou, obávám se, že budu muset celý měsíc a půl zůstat doma kvůli kontrolám... Máte prosím Vás někdo podobné zkušenosti nebo máte informace, které by mi mohly pomoci? Předem mnohokrát děkuji.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
OSVČ na mateřské - prosím poraďte Zuzana + kluk04 + holka06 20.4.2005 8:46
*Re: OSVČ na mateřské - prosím poraďte Monika 20.4.2005 13:45
**Re: OSVČ na mateřské - prosím poraďt... Zuzana + kluk04 + holka06 20.4.2005 14:32
***Re: OSVČ na mateřské - prosím pora... Petra+2 21.4.2005 12:48
****výpočet mateřské po nástupu do ú... petifloris 21.4.2005 17:37
*****Re: výpočet mateřské po nástup... Sylvie 22.4.2005 19:38
****Re: OSVČ na mateřské - prosím po... Sylvie 22.4.2005 19:40
*****Re: OSVČ na mateřské - prosím ... Petra+2 22.4.2005 20:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.