| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

20.4.2005 20:50:19 Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08

ahojky

Ahoj holky!
Teda přečíst všechny vaše příspěvky, to je na dovolenou. Takové romány! :o)
Týnka bude mít narozky 27.4., ale slavit budeme až 30. Už se těším. Musím objednat dort a tak nějak všechno připravit.
Týnka je ještě nemocná, ale zítra riskneme plavčo. Už tam nebyla minulý týden a to se měla začít potápět. Snad to neodstoná ještě víc. Doufám.

Janí, co Janička na šneka? Týnka ho má a moc jí nezajímá. Položí ho, zmačne mu čudlík, aby jí hrál, vytahá z něj kostičky a to je vše. Má teda oblíbenější hračky. Jo, jsem ráda, že je Janička v pořádku!

Zuzi, koukala si na tu webovku s těma botkama? Já si fakt myslím, že by měly být OK! Po tvém vzoru jsem vzala Kiki na houpačku (psala si, že Elinku taky houpeš). Kik je z toho úplně unešená. Zatím chodíme na houpajdu na hřiště, ale k narozkám dostane svojí.

Vlastí, to je Viky teda divoch. To by mohl dát Týně lekci. Ta zatím capá za ruce. Ale chce furt - taže moje záda volají po masáži :o)

Val, snad bude taky Davídek OK. Je to rarach. Jo, klídek ti za chvíli zkončí definitivně. Já taky ještě loni touhle dobou dodělávala výbavičku. Vyvařila jsem dudlíky, jinak jsem měla všechno připravené a za pár dní na to už jsem frčela do porodnice.

Rendo, ty teda budeš super připravená máma. Já kurzy nestihla. A to chtěl jít i táta. Ale malá si usmylela, že nás překvapí. A povedlo se.

Beruli, až budeš mít čásek a náladu na prochajdu, tak dej vědět. Je tu spoustu miminek. 3 malá miminka, 3 větší (asi tak 1 - 1,5), a 3 těhulky (i s tebou) :o) Teda jen ty znám. Jinak jich je tu mraky!

Snad jsem na nikoho nezapomněla. Pokud ano, tak se omlouvám.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
ahojky Markéta+Kiki04/04 a Niki07/08 20.4.2005 20:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.