| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kakání a čůrání

20.4.2005 20:28:59 Lucka 2 kluci

Re: Kakání pouze do plenky

Ahoj přesně vím co asi prožíváš, my jsme to taky pocítili na vlastní kůži. Taky jsem nevěděla jak naučit Honzíka kakat někam jinam než do plíny nebo do kalhot. Doba mezi tím kdy si říkal na čůrání a kdy už zvládl i kakání byla skoro 4 měsíce. Nakonec jsem trochu rezignovala na to abych z toho měla nervy a nechala jsem to na něm. Když se pokakal dělala jsem že se zlobím a že je to "bakany", ale na zadek jsem mu za to nedala a když se mu náhodou podařilo se vykakat do nočníku tak jsme radostně skákali a většinou za to dostal nějakou malou odměnu. Trochu se to naučil ale jistota že se nepokaká tam nebyla. Pak se to ale najednou zlomilo opravdu ze dne na den a začal si sám říkat a už se od té doby nepokakal.
Tak vám přeju pohodu a rychlé naučení. A taky samozřelmě trpělivost a pevné nervy.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Kakání pouze do plenky Kahlan+5 19.4.2005 18:37
*Re: Kakání pouze do plínky abcdefgh 20.4.2005 12:6
**Re: Kakání pouze do plínky Martina 20.4.2005 12:21
*Re: Kakání pouze do plenky Lucka 2 kluci 20.4.2005 20:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.