| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kyčle

Re: Co s neposednou dcerou

Ahoj Jarko!
Moc děkuju za odpověď s tvými zkušenostmi. Musím říct, že jsi mě uklidnila. Abych ale pravdu řekla, tak pečlivá jako ty jsem rozhodně nebyla. Neustále posazovat dceru jsem vydržela max. týden. Slyšela jsem totiž, že pokud se dítě cítí na to stoupat si, nemá se mu v tom bránit. Na kontrolu v 9. měsících jsem jela docela klidná. Jadérka sice ještě nejsou úplná, ale už rostou. Pan doktor nařídil normální režim, nic nezakazoval a taky nevím co bych dělala kdyby zakázal, protože dcerka už skoro sama chodí (přejde půl obýváku). Na kontrolu se máme objednat v 1,5 roce - to je doba, kdy už musí být jádra vyzrálá, tak doufám, že už to bude v pořádku. Ještě jednou děkuju a měj se hezky !
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Co s neposednou dcerou Martina, dcera Lucie 8 měsíců 22.2.2001 21:34
*Re: Co s neposednou dcerou Jarka, dvě dcery 23.3.2001 16:0
**Re: Co s neposednou dcerou Martina, dcera Lucie 10 měsíců 15.4.2001 18:33

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.