| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2002

20.4.2005 12:59:27 rebel_

Kuk :o)

Tak se vám zase hlásím!!!
Pro změnu teď od rodičů, udělala jsem si s malou výlet. No už tomu říkám fakt výlet, než se vyberem a dostanem na bus trvá to věčnost, takže jsme na výletě :o)))

U nás net začarovaný kruh :o( Ale od příštího týdne pojedu zas přes mobil T-Mobile, to bude prozatimní řešení, než se nás konečně někdo ujme. Jsem naštvaná, pač mají všude v tom bordel!!! A net mi chybí moooc, jsem byla zvyklá si průběžně vyřizovat poštu a teď to prostě nestíhám.

Čekám, kdy u nás konečně sprchne! Už několik dní to vypadá na déšť a pořád nic. Ale ochladilo se...Ještě v sobotu jsme opékali a grilovali, teď o víkendu budem nejspíš sedět doma :o(

Esterka ještě dobírá léky a na tu alergologii nás objednali 5.5. snad budu moci být přítomná. Dr. říkala, že půjde zpočátku asi o půlhodinový pohovor a možná nějaký testík pro začátek. Školku nám doktorka nedoporučuje :o( Nevím jak to budeme řešit, chci alespoň na 5 dní v měsíci, ať je malá mezi dětma. A kdybyste věděly jak se těší, máme školku pod domem a často okolo chodíme...

Mám už 4 kamarádky v porodnici :o) 3 porodily, jedna teprve porodí..Takže myslím pořád i na iwy, jestli už náhodou taky...

U nás se mlíčko taky pije ve velkém :o) Tatík nestíhá kupovat a nosit :o))) Teď už ho pije spíš jen malá, mě už moc nesedí, bývá mi po něm na zvracení, tak papkám jen mlečné výrobky, ty mě neva!

Tož to je pro dnešek od nás vše..ještě v průběhu dne nakouknu, jestli se tu náhodou někdo neukáže :o)

Zdraví Táňa 2v1 a Esterka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Kuk :o) rebel_ 20.4.2005 12:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.