| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Psychomotorický vývoj

spaní na boku nebo na zádech?

Jelikož jsem měla v porodnici problémy sama se sebou i se synem který měl silnou žloutenku hustily mi všechny sestřičky, že má synek ležet na pravém boku. Tak jsem ho pečlivě pokládala na pravý bok občas i na levý když nebyl po jídle aby neměl "placatou" hlavičku.Nyní mě paní doktorka poslala na vyšetření se synem na neurologii protože mu padá pravý koutek dolů. Jak mi tm bylo sděleno je to pouze dětský syndrom a pokud tím trpí vaše dítko ani tam nechodtě neboť mi neuroložka objevila něco jiné. Prý je stočený na pravý bok /není divu když to do mě všude hustily/ a musí chodit na rehabilitace. Začali jsme cvičit Vojtovu metodu tak uvidíme za dva měsíce jdeme na kontrolu.Rehabilitační sestra mi sdělila, že mají již od narození kojenci spinkat na zádech tak nevím co je pravda. Nesetkal se někdo s něčím podobným.
Zdraví Markéta a předem díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
spaní na boku nebo na zádech? Markéta, syn Jakub 2,5 měsíce 14.4.2001 15:8
*Re: spaní na boku nebo na zádech? Helča s Májou 15.4.2001 18:19
**Re: spaní na boku nebo na zádech? Markéta s Jakubem 15.4.2001 21:20
***Re: spaní na boku nebo na zádech? Helča s Magdalenkou 16.4.2001 10:0
*Re: spaní na boku nebo na zádech? Katka 17.4.2001 16:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.