| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2003

19.4.2005 23:09:05 Tinti+Toňa01/05+Eliáš07/03

Posrazíkově a GRATULACE

Tak dnešní sraz se opravdu vyvedl. 1.někde jsme ztratili Toninu čepičku, 2.zapomněla jsem tam vlhké ubrousky, takže jsme měli odpoledne problém a 3.jsem nechala svítit auto, načež jsem s okolojdoucími pány nastalou situaci řešila. Jelikož to nechytlo ani z kopce, rozbrečela jsem se, zavolala Áje, jestli nemá kabely a mezitím se jednomu skvělému pánovi podařilo sehnat chlápka, co to roztáhl a pánovi to chytilo hned. No, asi nejsem technik… Tímto ještě jednou děkuji Áje, za okamžitou pomoc, na místě byla asi za 10 minut. Ještěže tě, Ájo, mám! Tak to snad nakonec dobře dopadlo.

Jo a Syssince vše nej k očekávanému nečekanému potomku. Držíme palce, ať je to pipinka!!! Co Zázvorková, ale pivo STELLA ARTUAS. Ale taky Stella McCartney… Ale tři kluci jsou taky fajn. Můj táta je ze tří bratrů a je to slušná partička, když se sejdou i s rodinama. Díky tomu srazíku Tintěrů právě musím odjet z našeho víkendu už v sobotu.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Posrazíkově a GRATULACE Tinti+Toňa01/05+Eliáš07/03 19.4.2005 23:9
*Re: Posrazíkově a GRATULACE Radi, Katka 7/03 a Bara 11/04 20.4.2005 7:28

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.