| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Jarnilky 2004

19.4.2005 22:36:33 Alili (Veru 6/02, Kuba 5/04)

Ahoja!!

Hlásím se v polospánku!! :o)

Máme se skvěle, Kuba spal pět hodin tahem, pak další tři. Teda se stopkama to neměřím... :o) Dneska dobře lupačil - máme přebalovák u lednice a na ní spoustu užitečných předmětů, třeba květiny.... Ano, pochopily jste správně, právě ty Kuba prozkoumávál!! :o) Kdykoliv ho položím na přebalovák, udělá v mřiku otočku a už se zvedá. Asi začnu přebalovat na zemi.

Po vyrážce není ani památky - v pátek donesla manžel tekutý pudr z lékárny, natírali jsme dvakrát denně a v neděli už byl hlaďounký, růžolící, bez jakýchkoliv známek nemoci... Nám teda říkali, že u kojených dětí to mizí rychleji, ale zmiňovali se o 4 týdnech...

Dneska jsem měla vařící den, ale chyběla mi cibule do guláše. Nezbývalo, než se vydat na nákup. Nějakým zázrakem mi obě děti usnuly před obědem, takže jsem po probuzení nafutrovala Kubu, přebalila a šlo se nakupovat. Vlastně jelo. V trolejbuse byla spousta neuvěřitelně ochotných lidí, paní si vzala Verunku, pán nám uvolnil místo, mladík se hned posunul, mládež vyklidila bez poznámek místo k zaparkování, jiná paní mi zabrzdila kočár a kdosi mi cvaknul lístek... Po nákupu jsme ještě trochu courali, podívala jsem se do vyhlášené školky (místa nemají...) a nakoupila v sekáči mikinky pro děti. Doma jsem to rovnou vrzla do pračky. Guláš se dusil zhruba od šesti do půl desáté. Asi na něj padl hodně houževnatý býk.

Koukám, že jsem tu někoho navnadila s medovníkem... TAky bych si dala, ale jsem líná péct. Zkusmo jsem naplnila krémem perník na strouhání a taky to nebylo špatný. Akorát se to rychleji sežere než dělá...! :o) :o) :o)

Koukala jsem na fotečky - moc pekné!! My koupili Kubovi k narozkám odrážedlo, o skákacím zvířátku jsem také uvažovala, ale zatím jsme to neměli čas vyzkoušet. NAvíc mám už tak krámů dost, zatím hopsá na klíně!

Jdu hajat, chlap má zase přednášky, vždycky odpojí net a stahuje si to, já sem pak dostanu, až když už jste v limbu!!

Stejně je to hezký, že jste se tak rozkecaly!! :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ahoja!! Alili (Veru 6/02, Kuba 5/04) 19.4.2005 22:36
*Re: Ahoja!! Dooly. 20.4.2005 8:53
**Re: Ahoja!! Mochanka,Ája04+Káťa07 20.4.2005 9:8
***Re: Ahoja!! Dooly. 20.4.2005 9:11
****Re: Ahoja!! Dooly. 20.4.2005 9:21
*****Re: Ahoja!! Dooly. 20.4.2005 10:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.