| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kroměříž

19.4.2005 22:07:03 Marie,syn 15.m

Re: Ahoj holky

Tak všechny opět zdravím, Véna v té postýlce totiž vůbec neplače a vůbec se nebojí tmy. Jediné co ho rozbrečí je, že v ní musí zůstat a nesmí ven, ale i to ho přejde a začne třeba vyhazovat peřinky a deky, sukovat nebesa atd.A když i to nesmí tak jen tak po postýlce cestuje. Na emimi se kouknu, díky. Dřív jsem se tam dost dívala, ale teď to nestíhám. Dokonce jsme zkoušeli i homeopatika - na zoubky, kt. se hodně klubaly(zatím máme venku 10) a teď na uklidnění. 2 noci byly naprosto vzorové, ale už to jede nanovo. Jenže nám asi lezou stoličky na druhé str. Tak kdo by spal!
Jinak jsem Venulínka také do ničeho nenutila. Posazováním se možná dá něco urychlit, ale rozhodně se to dřív nebo později projeví na páteři.
Tak se mějte všechny moc hezky a pohlaďte za mne Vaše sluníčka. Marie
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
ahojky pufatko 18.4.2005 10:44
*Ahoj holky lesley 18.4.2005 21:21
**Re: Ahoj holky Marie,syn 15.m 19.4.2005 22:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.