| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Benešov

19.4.2005 18:48:31 Verča(N+M+T)

Re: teda

No jo, nepochlubila. Ani není čím - copak je 28let ke chlubení??? A kdo byl gratulant? Na to určitě Zuzko přijdeš:)).
Jinak bříško žádná sláva:(. V neděli mě chtěl manžel odvézt do porodnice. Měla jsem docela nepříjemné bolesti břicha, trochu mi připomínaly kontrakce. Jestli to byli poslíčci nebo ne, to nevím. V pondělí už to bylo dobrý, ale dneska zase řezání v břiše a žaludek jako na vodě. Nějak se to všechno začíná komplikovat:(. Manželovi se navíc hromadí práce, takže jsem pořád s Natálkou sama. Je to pro mě dost náročné, ona cítí, že se jí teď nemůžu moc věnovat a je pořád ukňouraná a leze po mě. Navíc už nemůžu ani pořádně spát (moc velké břicho), takže si v noci moc neodpočinu. A přes den spí Natálka max. hodinu a půl a to se já tak najím a na chvíli natáhnu. Ale na pořádný spánek to není.
Ale jinak ještě žiju a jsem celá! Až se bude něco dít, tak dám určitě vědět. Ale já stále doufám v to, že vydržím až do konce. Konec května už přeci není tak daleko!!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
teda Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 19.4.2005 18:1
*Re: teda Verča(N+M+T) 19.4.2005 18:48
**Re: teda Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 19.4.2005 20:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.