| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

19.4.2005 11:38:36 tinas

Úterý

Ahoj lidičky. :-)

Já se dneska mám. Doma jsem sama až do odpoledne a kromě hromady žehlení mě nečeká žádná další práce. Ne,že by nebyla,ale prostě se mi do ní nechce. Naty ráno odjela se školkou na výlet do Zoo a bude se vracet až v půl čtvrté. Petřík je ve škole a dnes taky bude v družině až do tří. Připadám si skoro jako bezdětná. :-))
Už v půl šesté ráno jsem smažila řízky pro ty svoje hladovce. Naty měla sebou mít oběd a Petřík si ten řízek poručil do školy k svačině. To se tak někdo má. :-)))

Janino,
neříkej mi,že tě ten čurbes doma překvapil. Přece jsi sama ve skrytu duše tušila,že pánové nehnou ani brvou a budou si v tom čurbesu rochnit. Pokud potřebuješ sladké na uklidnění,tak zaskoč placičky ještě máme. Navíc jsem k nim právě koupila obrovské tmavě červené jahody. Mňam.

Tinas
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Úterý tinas 19.4.2005 11:38
*Re: Úterý JaninaH 19.4.2005 12:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.