| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Olomouc

19.4.2005 11:14:13 Kamika+2 kloučci

Re: Úterý

Ahojte. Doufám, že to stihnu, mimák spinká a á tu trošku bojovala, zlobí nás připojení.
Tak mimák už ani včera a ni dnes nebyl na antipyretika. Sice měl 374 večer a ráno 37,1, ale není to taková hrůza. Odpoledne dokonce snědl skoro půl bulky a dnes ráno vypil dvě mlíčka a ještě si dal chlebík s rajčetem.
Já jsem na tom trošku líp, ale večer jsem myslela, že umřu. Zachránili mně ty brzo podané ATB.
JInak dnes ráno bych vám všem přála být u nás. Matka téměř před skonem běhala za Šimonkem se zkumavkou.
Nechala jsem mu holou prďolu a dala mu jen prostiskluzovky ponožky. Očividně se mu tu líbilo. Musela jsem zachytit střední proud moči bez dotyku. Čili počkat si až bude čurat a vsunout do oblouku zkumavku a neznesterilnit hrdlo ani vnitřek. Připadala jsem si jak uchýlák, běhalka jsem za prckem a furt mu hleděla na cvrčka. Měl ze mně zjevnou bžundu, jelikož se neustále stavěl a sedal do takových pozic, abych mu na něj neviděla. Pak mi poradil Petr, ať ho postavím do vany a pustím vodu, ejhle zabralo to, jen jsem nemohla Šimonkovi vysvětlit, že to bylo málo a že potřebuju ještě jednu zkumavku a koupat se v 9 ráno opravdu nebudeme. Byla toho taková trocha, ž jsem volala na mikračku, jestli to stačí?
Petr si pro to přijel a já se jala do dlašího pokusu. Mezítím jsem ho samo oblekla, ať mi tu chudina neprochladne. No holky, on během pěti minut tu plínku totálně pročůral. Lump jeden. Táta odjel a já lovila další náplň do zkumavky. ¨Povedlo a átovi jsem volala, ať se vrátí, že máme pro něj další dárek. No opravdu bylo to humorné, ale povedlo se.


Srazík. Ano Libo, je tam hospoda, je to takový zámeček, měli to bulhaři a vedle bývala taková paluša, sedělo se venku a říkalo se tomu u Včelek.
Od Zenitu můžeš jít pěšky. Je to kousek.
a nebo vstoupit z 16 zástavku před Tržnicí.
Jestli nepojedeme do toho Brna a nebude moc velká zima nebo pršet, tak dorazíme na chvilku. Venku bych vás nakazit neměla.

Alčo, no konečně jsi se ozvala. Z miminka už je cvalík, tak jak se máte?

Moni, teda to jsi musela mít radost nad tou spoští.

Evi, to je škoda, že už se neuvidíme.

Dáši, malá to opravdu bere hopem.

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
zoubky opice... 19.4.2005 8:51
*Úterý Ivánek+D*05+L*07+G*10 19.4.2005 10:5
**Re: Úterý Kamika+2 kloučci 19.4.2005 11:14
***Re: Úterý Pet,Maty(04),Adámek(06) 19.4.2005 11:50

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.