| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Kroměříž

18.4.2005 10:44:32 pufatko

ahojky

ahojte holky,
tak jsem přelouskala Vaše dlouhé příspěvky. Teda máte obě ty chlapečky velice šikovné. Filda měl osm měcíců včera,ale tak dobrej není hi. začíná trošku chodit za ruce ale vykle se:) Ale jinak je krásnej. A já myslím,že se to někdy naučí ne :):) Od kámošky malá sedí od pěti měsíců a to tak, že nespadne ani když se předkloní.Jenže oni jí začly brzo podepírat a posazovat. já jsem fildu do šestého měsíce tlačila zpátky do lehu. Nechávala jsem ho podepřeného jen chvilku. bála jsem se ať pak není nějakej křivej:) no každej to řeší jinak. A¨le nakonec se naučí chodit a mluvit atd. každej:)jinak to spaní máme taky veselé. Do minulého týdne se budil po dvouch hodinách hrůza. Teď začal spát tři i čtyři hodiny. tak jsem nadšená. opatrujte se pa Verča a Filda
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
ahojky pufatko 18.4.2005 10:44
*Ahoj holky lesley 18.4.2005 21:21
**Re: Ahoj holky Marie,syn 15.m 19.4.2005 22:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.