| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácí pekárna

18.4.2005 8:17:27 františek

Re: Výběr pekárny

JaninoK, věřte, že to není neochota vám poradit s výběrem pekárny, ale už několikrát jsem na podobné články odpovídal, že je to strašně těžké poradit a já na sebe nechci brát riziko, že poradím špatně, i když v dobré víře. Na jedné straně si myslím, že pekárny ve stejné cenové relaci se příliš neliší, ale podstatnější je skutečnost, že málokdo má zkušenost s více typy pekárny. Dá se snad pouze říci, jakou kdo má pekárnu a jaké s ní má zkušenosti. Potom se dá snad trochu vycházet z diskusního fóra, kde si občas někdo stěžuje na určitý typ pekárny. Jak je to ale objektivní těžko říci. Taky by bylo třeba vzít v úvahu kolik kterých pekáren je prodáno a z toho pravděpodobnost poruchy. Snad mi rozumíte a snad i odpustíte tuto vyhýbavou odpověď. Já mám pekárnu Professor asi 14 měsíců a jsem s ní spokojený. Možná bych byl s jinou spokojenější, ale jinou jsem nezkusil a tak nevím.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Výběr pekárny JaninaK 16.4.2005 2:1
*Re: Výběr pekárny františek 18.4.2005 8:17
**Re: Výběr pekárny JaninaK 19.4.2005 0:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.