| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Štítná žláza a její nemoci

16.4.2005 22:34:24 Petra

Hrozná únava

Ja jsem začla mít problémy se ŠŽ asi 3 měsíce po narození 4.dítěte, kojila jsem, starala se o roční dcerku, která vyžadovala stálou, i noční pozornost, o 2 starší děti, o firmu.jo a samozřejmě taky o domácnost. Byla jsem chronicky nevyspalá, unavená a nic mě nebavilo, taky ani ty knížky ani TV, jen jsem věděla, že to všechno musím zvládnout. No tak jsem to zvládla, ale tělo vypovědělo poslušnost. Byla jsem strašně unavená. I u mě jsou na 1.místě taky děti, to je jasný. A člověk musí být na takový knížky naladěnej. Ale Miluj svůj život je napsaná fakt čtivě, žádný velký moudra. Jen jsem si spoustu věcí uvědomila.
I to, jak jsem strašně unavená a taky musím udělat něco pro radost sobě. Teď po 4 letech jsem svůj běh hodně zvolnila a fakt si dělám radost aspoň maličkostí. Když je miminko, je to jiný, to je jasný, to se neptá, co máma.
Ještě bych chtěla zhubnout, abych byla ještě spokojenější, ale snad to časem přijde. Někdo tu na Rodině nabízím Emulips, ale je to pořád jedna a ta samá pod různými jmény, myslím.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Hrozná únava Petra 16.4.2005 22:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.