| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

16.4.2005 10:48:06 Janna + 2 berušky

Re: Dobré ráno

Ahoj holky, teda Jitulle, u tvých příspěvků se vždycky skvěle pobavím, ty to teda umíš podat! :oDDD
A u Alíka taky, to jsou asi holt ty velký rodiny ;o)
my se snažíme, seč to jde, nicméně se mu k nám nějak nechce :o) Navíc teď jak se hádáme, jsem řekla, že si druhý nepořídíme, dokud nebude taťka víc doma, tak se snaží :o)

Jani, to bude něco ve vzduchu,ale neboj, to bude fajn. Nechápu manželé, který se vůbec nehádaj, to není normoš, přecejc :oDDD My se hádáme imrvére a pak zase udobřujeme :o) a furt dokola, období klidu máme zřídkakdy a to většinou stojí za prd.

Holky, nenuťte prdelky malý na ten pitomej nočník! :oDDD Nebojte oni do nástupu do školy se to naučí ;o) Verunka přestala nosit plínku sice v roce a třičtvtě, teda semtam ještě nějaká nehoda byla, zato v noci skoro do tří let!!! A myslím, že když bys třeba Vítka, Jitulko, nutila dle rad kamarádky, akorát ho naštveš a příště už tam nebude chtít vůbec :oD Jojo, je to sranda s dětma. Ale chápu vás, taky jsme milovala ty maminky: no naše holka už v roce začala chodit na nočník atd. ;o)

Taky přeju všem marodům zdravíčko, nemocný děti jsou nejhorší, co vás může potkat, tak ať jsou fit a můžou zase zlobit a řádit venku ;o)

Labu, děkuju :o) fajn, že Siska už je lepší, předloha mi stačí až bůhvíkdy, nespěchám, mám co dělat :o)

Peču "Babiččin biskupský chlebíček podle rainbow" :o) doufám, že je to tahle naše Rain, jináč bych ho nepekla ! :oDDD

Včera jsme byly v Lužním lese, krása, všechno tam kvete, já blbec samozřejmě nevzala foťák :o/. Pak jsme byly u mojí příbuzný, na vesnici, maj velikou zahradu a pět dětí :o)....Verunka řvala jak prorvaná,když jsme odjížděli, tak dojemně se ty děti loučily :o) Taky jsme se tam byly podívat u jedněch lidí na ovečky a čerstvý jehňátka, děti je krmily, běhaly tam králíci, pes...večer jsem jí šoupla do vany, umyla bláto, hnůj, počůranou nohu :oD a prádlo narvala rovnou do pračky. Holt venkov no :o)

Dneska taky razíme ven a půjdeme do kina.
Přišly mi knížky z Knižního klubu, nostalgicky jsem si objednala Aničku malířku od Zmatlíkový (Martínkovu a Alenčinu čítanku už máme). Umřela, víte to? Je mi to docela líto, vždycky jsem říkala, že Verunka je jak z jejích obrázků....buclatá, velký modrý oči, červený naducaný tváře :o) Škoda, no :o(

No, tak jdu něco dělat, už tu zase vysedávám,a to včera se Martin šíleně divil, že po večerech už dlouho nevysedávám u msn, tak s tím budu muset něco udělat! :oD
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Dobré ráno bubíšek + Davídek 21/11/03 16.4.2005 8:44
*Re: Dobré ráno Ja a zase ja 16.4.2005 8:46
**Re: Dobré ráno Abcded 16.4.2005 9:34
***Re: Dobré ráno Janna + 2 berušky 16.4.2005 10:48
****Re: Dobré ráno Šťastná To Žena 16.4.2005 14:12
*****Re: Dobré ráno Ja a zase ja 16.4.2005 15:16
******Re: Dobré ráno Ja a zase ja 16.4.2005 15:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.