| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

16.4.2005 9:56:16 Marti+Maty+Niki+Teri+Vojta

Re: Pěstounská péče, jak dlouho se čeká

Abych to uvedla na pravou míru, my jsme sami nechtěli mimčo dřív než letos na konci zimy, kvůli Matýskovi (aby měl aspoň kolem 2 let), ale všichni nás ujišťovali (od sociálky po psycholožku), že pak už to půjde ráz na ráz. A pak najednou jsme se dozvěděli, že "s takovými požadavky" budeme čekat klidně ještě rok. Naše požadavky: romské miminko, holčička, ment. nebo zdrav. postižení zvládnutelného rázu v běžné větší rodině (tj. ne např. nevidomé dítě nebo velmi časté lékařské zákroky, dítě vzdělatelné na ZŠ nebo ZvlŠ). Případně dva sourozence do věku Matýska. Vzhledem k tomu, že jsme schválení už delší dobu, tak bychom měli už být v celorepublikovém registru. Jenže zřejmě v celé ČR žádné romčátko není - aspoň podle soc.prac. :-(((
Možná je to ale dobře, protože já stejně pořád myslím na toho chlapečka a jeho sestřičku, o kterých jsem tu psala v posinci. Tam je to bohužel komplikované, ale... Jsem z toho sice otrávená, ale celý život mi funguje princip, že když je člověk aktivně trpělivý, tak nakonec dostane přesně to pravé. A tak jsme aktivně trpěliví. Nebo trpělivě aktivní? ;-)

LenkoF., dala jsem Ti ten přístup na naše stránky.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Pěstounská péče, jak dlouho se čeká Šárka, bezdětná 12.4.2005 18:29
*Re: Pěstounská péče, jak dlouho se ček... Petra 12.4.2005 20:1
**Re: Pěstounská péče, jak dlouho se č... Kopretinka 13.4.2005 7:35
*Re: Pěstounská péče, jak dlouho se ček... Marti+Maty+Niki+Teri+Vojta 14.4.2005 14:59
**Plodné jaro... viamea 14.4.2005 20:11
**Re: Pěstounská péče, jak dlouho se č... Ivo 15.4.2005 8:23
***Re: Pěstounská péče, jak dlouho se... Jitulda 15.4.2005 8:59
****Re: Pěstounská péče, jak dlouho ... Marti+Maty+Niki+Teri+Vojta 16.4.2005 9:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.