| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

Dobré ráno

Přeji hezké dobré ráno a sluníčkový a pohodový den!!

Jani, neboj, tyhle stavy znám a určitě bude zase dobře, čas od času je hádka potřeba :-)) Uvidíš, zlepší se to.

Kubulo, dohodneme se přes msn na to léto a na ten červen. Abychom to dohodly na pevno a já tam zavolala o pokoj.

Labu, je super, že už je malé líp. To jsem moc ráda.

Dáda se včera naučil říkat čííííí na nočník a sundavá si plínku, když ho tam chci dát nebo mu říkám, jestli nechce čůrat, tak běží k nočníku, zatím se tam ještě nevyčůral, ale už asi chápe, na co to je. Tak mám radost.

Včera jsme byli když se malej vyspal venku, procházka, nákup a na písku. Přišli jsme domů, dala jsem péct kuře na dnešek, poklidila a volala kamarádka, jestli jsme ještě venku, tak jsme se ještě oblíkli a šli znova a byli do 19,30 h. venku a bylo to super, kluci řádili na písku, my pokecaly a Dáda pak krásně jedl a spinkal, jak byl vyvenčenej a utahanej.

Taťka nám už odjel do práce. Já půjdu asi převlíkat peřiny, oběd se dělá sám. Venku je zatím pěkně, tak pak vyrazíme asi ven. Tak že mi až na "mé dny" nic nekazí náladu.
Chtěla jsem se zeptat, vy co kojíte, taky to máte tak, že při kojení nebo když nakojíte, začnete krvácet daleko víc? Já teda jo. Je to síla.

Taky jsem nafotila spoustu nových fotek, tak je dám do alba.

Pro všechny:



Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Dobré ráno bubíšek + Davídek 21/11/03 16.4.2005 8:44
*Re: Dobré ráno Ja a zase ja 16.4.2005 8:46
**Re: Dobré ráno Abcded 16.4.2005 9:34
***Re: Dobré ráno Janna + 2 berušky 16.4.2005 10:48
****Re: Dobré ráno Šťastná To Žena 16.4.2005 14:12
*****Re: Dobré ráno Ja a zase ja 16.4.2005 15:16
******Re: Dobré ráno Ja a zase ja 16.4.2005 15:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.