| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

16.4.2005 2:09:54 Jitulka

jen tak na vas delam kuk,zase toho byl ted shluk

ahoj holky,moc vas zdravim a doufam,ze se nam vydari krasne pocasi na vikend,abysme si vsichni uzili.

Ahoj Cis,jsem moc rada,ze jste to i pres obtize s nemoci nakonec zvladli...a taky je dobre,ze uz jsi zpet.To se nam ty nemoce nejak nakupily-Siska,Charlie,Kuba,Zdenda...snad uz pujde vsechno ale smerem k lepsimu.

Jitulle,k nocniku jen mohu dodat,se smutne svesenymi rameny,ze me pokusy stale konci neuspechem a hlavne,Vitkovo snazeni v plinach.On si sice s umevem sedne,ale vzapeti hned vstane a nese mi nocnik a rozhazuje rukama,ze tam neni nic.Pokud chci,aby tam neco bylo,musim to odchytit do nocniku ve stoje,z cehoz ma sice bzundu,ale jinak nic.Kadeni vubec...to proste vyhradne jen do plen.Kolegyne mne sice nabada,ze ho tam mam proste udrzet za kazdou cenu,ale ja to nejak nezvladam,tak u nas to asi hned tak neskonci,mam asi slabou vuli a velke cunatko doma.

Labu,to je moc dobre,ze se taky ukazes a ze je male lepe.

Nevim,kdo se ptal na med...obcas kupuji presnidavku jablka s medem a med jsem davala do caje,kdyz byl nastydly.



Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
jen tak na vas delam kuk,zase toho byl t... Jitulka 16.4.2005 2:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.