| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácí pekárna

16.4.2005 2:01:58 JaninaK

Výběr pekárny

Lidičky, prosím, poraďte. Už jsem pročetla snad vše, co se o pekárnách dalo najít a stále nevím, co vybrat. Jsme zatím 3, ale když peču chlebík v troubě, z 500g směsi stačí tak akorát na večeři a zbyde 1-2 krajíčky, snídaně už by z toho nebyla. Pekárnu bych chtěla i na sladké, ráda bych tam vyráběla i bábovkové výtvory. Mám vytipované 3 pekárničky, uvítám jakoukoli pomoc v rozhodování.
GM Electronic BM 102 za 1560 se sadou silikonových forem pro pečení v troubě jako dárek,
AFK BM3 za 1590, prý je totéž co Eta Siesta, láká mě hlavně možnost chlebíku až 1300g,
Bifinett za 999 se dvěma malými formami po 500g, možnost dokoupení velké až na 1250 g za 650Kč (včetně háků), tady se mi líbí ta možnost dvou různých chlebíků,ale zase nemá program na pečení s práškem. Díky všem za vaše názory!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Výběr pekárny JaninaK 16.4.2005 2:1
*Re: Výběr pekárny františek 18.4.2005 8:17
**Re: Výběr pekárny JaninaK 19.4.2005 0:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.