| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

15.4.2005 17:48:44 Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10

holky

Valeri-to je dobře,že se záda lepší...jen tak dál...Blahopřeji Davídkovi k pokroku...

Rendo-jsem ráda,že je malá v pohodě...mohla bych si ten test půjčit příští pátek či sobotu?Už se mi to blíží,ale do pátku jsem na chalupě...

Beruli-vítám Tě mezi náma....tak už budeš konečně online a postupně zakrsávat s náma:-))))Popiš nám,jak se mimi vyvíjí...

Jano-příští týden chceme napsat petici ohledně těch kamionů,co si drze krátí cestu skrz Jesenici...musím oběhnout sousedy,kterých se to týká,nepůjdeš se mnou?S kočárama...Už mě to tam vážně štve...třese se nám celý dům,už dvou sousedům prasknul barák,přejít se tam nedá a když jdu po chodníku,tak mi kamioni ve vysoké rychlosti lížou kočár!!!!Už mě to vážně sere!!!Takže si dám tu práci a vyběhám po úřadech zákaz vjezdu...kdyby neměli kudy jezdit,ale oni MAJÍ!!!!Je to od té doby,co otevřeli ten most v Lahovicích...dřív tam kamioni nepodjeli,teď most zvedli a kamioni tam lítaj jako o život...já vím,že Baranďák teď zeje prázdnotou...to ho nemuseli totiž vůbec stavět...vše jezdí přes nás...jsem tak rozčilená...
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
holky Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 15.4.2005 17:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.