| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

15.4.2005 17:27:21 nadia@

Re: citizenship test

Loonette, my s manzelem rozhodne nemame ruzove bryle. Je nam naprosto jasne, ze bez manzelovych penez ziskanych zpocatku tvrdou praci v USA a pak dobrou incestici, bychom tady v Kanade opravdu zivorili jen proto, aby deti vyrostly jinde a mely jinou budouctnost nez v Cesku. Takhle bydlime ve vlastnim dobe, manzel diky skole v uSA a dobre anglictine dostal dobre placenou praci. Vubec se nedivim, ze se nekdo vraci. Lide odejdou ze znameho prostredi, sice si nezijou dobre, ale je tam moznost relaxace v hospode a mezi kamarady, je tam stejna vune a pocasi, na jakou jsou zvykli. Tady najednou je to jiny jazyk jiny styl zivota a svym zpusobem novy typ beznadeje. Ve sve zemi si rikas, ze nikdy bohata nebude a co!? Tady si rikas, mozna bohata budu, ale vidis tu ztrasnou drinu pred sebou, nejsme zvykli tolik delat.

V USA jsme nechali kamarada, byl to kluk ze Slovenska, ktery delal v USA nekolik let umyvace nadobi, byl svou rychlosti povestny, makal a neodmlouval. Diky te pracovistosti (Vyrostl na spinavem venkove, kde uz od 6 let mel svoji tele- dostal ho k narozeninam, staral se o nej, chodil na pastvu, pozdeji muji tata nechal otelit, takze porod a jedno tele navic, prodavani mlika ..... tohle jsou jine predpoklady). ten kluk ma dnes obcanstvi, rodinu, firmu a jeste chodi kvuli benefits doprace. Manzelka dodelava skolu a taky chodi do prace. Tak tyhle lidi poznat bez sveho vrozeneho elanu, tak to v USA zabalim a hura domu do Ostravy plne lidi na podpore!!!!

Loonette, musis si najit pro tebe tu spranou motivaci! Myslet na budouctnost! POkud jedes pro "zlate prase", budes strasne zklamana.

My jsme pri prodeji businessu v USA vedeli naprosto jasne, ze prijde krize, ale vy jste mi tu pomohly. Moc vam znovu dekuji.

Uz mi tam fukgoval chozeni k holici kazdy tyden pred vikendem, uz mi tam fungovaly krouzky a donations, uz mi tam fungovalo postaveni - pholt pani podnikatelova, stejne lidi kolem, ale v budoucnu jsem fakt videla, ze budu prazdna a bohata. Nema to smysl.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
citizenship test Nelie 15.4.2005 2:5
*Re: citizenship test Alicee 15.4.2005 3:51
*Re: citizenship test loonette 15.4.2005 7:46
**Re: citizenship test loonette 15.4.2005 15:35
***Re: citizenship test nadia@ 15.4.2005 17:27
****Re: citizenship test Nadia@ 15.4.2005 17:28
*****Re: citizenship test loonette 15.4.2005 18:21
*****Re: citizenship test Nadia@ 15.4.2005 18:26
******Re: citizenship test loonette 15.4.2005 19:47
****Re: citizenship test loonette 15.4.2005 18:22
*****Re: citizenship test Nadia@ 15.4.2005 18:45
**Re: citizenship test Nelie 15.4.2005 23:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.