| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Sex

15.4.2005 12:57:17 dagmar

Muž se nechce se mnou milovat...

Můj partner se se mnou miloval naposled při početí naší dcery. Od té doby, co zjistil, že jsem těhotná, nechtěl, protože se bál, že to děťátku ublíží. A po šestinedělí a později prostě už nechtěl. napřed jsem byla prý unavená, potom protivná a nervózní a pak řekl, že jsem se změnila a že ho už nepřitahuji.
V jiných oblastech našeho vztahu je skvělý, je to obětavý člověk, pomáhá mi, se vším se na něj mohu obrátit, chápe mě, jako přátelé si skvěle rozumíme, dobře vychovává naši dceru a opravdu velmi hodně se jí věnuje. A dcera ho samozřejmě miluje.
Takže nepadá v úvahu, že bych ho opustila. On i dcera by to velmi těžce nesly, a já pak vlastně taky.
A najít si milence, to jsem zkoušela, ale buď jsem hodně náročná, nebo nevím. Sešla jsem se s několika muži, ale ani jeden mě fyzicky nepřitahoval natolik, abych s ním skončila v posteli a nedej bůh to opakovala.
Možná je to o tom, že jsem si partnera vždycka našla při společných zájmech a začal mě přitahovat když jsem poznávala jaký povahově je. Mám ráda čestné, kamarádské, sportovně vypadající typy.
Takže fakt nevím co se sebou. Nechci v 36 skončit jako jeptiška. Navíc, čím déle tento stav trvá, tím více ztrácím sebevědomí a mám pocit že stárnu.
Máte k tomu někdo nějaký komentář?
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Muž se nechce se mnou milovat... dagmar 15.4.2005 12:57
*Re: Muž nechce u.nique 16.4.2005 18:42
*Re: Muž nechce-dodatek u.nique 16.4.2005 18:55
**Re: Muž nechce-dodatek Pavlína, pětiměs mimi 18.4.2005 7:59
***Re: Muž nechce-dodatek Mirluc 25.4.2005 22:20
*Re: Muž se nechce se mnou milov... Xantipa 18.4.2005 12:22
**Re: Muž se nechce se mnou mil... MajdaZ 18.4.2005 19:41
*Re: Muž se nechce se mnou milov... Irena, 11ti měsíční syn 19.4.2005 12:30
**Re: Muž se nechce se mnou milovat... u.nique 19.4.2005 15:31
*Re: Muž se nechce se mnou milov... Irena 24.4.2005 22:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.