| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

15.4.2005 12:05:26 michel

jsme tu pořád


ahoj holky,
my ještě žijeme, ale já skutečně nestíhám. Strašně ráda bych se tu rozepsala, ale všechny víte, že to nejde, takže až se zase někdy objevím na MSN, vysvětlím Vám to.

Všechny Vás moc moc zdravím, doufám, že si pořádně užíváte sluníčka, dětičky jsou zdravý jak řípy.

Jinak pokud jste naplánovaly tu Prahu, tak já se musím omluvit, ale v dubnu to určitě nezvládnu a květen vypadá taky blbě.

To mi taky připomíná, že Janče dlužím pořád peníze. Jani!!!! Nemám tvoje č.ú. a už ani nevím tu částku. Prosím, prosím, pošli to číslo, částku někde dohledám.

Nočník u nás taky vypadá jak dubnový počasí. Někdy jo, ale spíš ne.

No a musím si postěžovat - jak nemám na nic čas, tak samozřejmě ani na sebe a přála bych Vám sebe samu vidět. Nejhorší je, že vypadám jak puberťák - normálně mě vyrašilo nějaký akné či co to je!!! Se na to vyprdnu. To zase bude peněz, než se dám dohromady - béééééééé.

Tak jsem Vás "viděla" a musím zase prchnout. Všichni se mějte co nejlépe, užívejte jaro a brzy ahojda.



Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
ahojky mysule,Kacka a Miska 14.4.2005 11:17
*Re: ahojky Jk2x 14.4.2005 11:25
*Re: ahojky Monča a Tydlínek 15.4.2005 9:51
**jsme tu pořád michel 15.4.2005 12:5

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.