| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : listopad 2003

15.4.2005 10:01:48 bubíšek + Davídek 21/11/03

Po odmlce

Zdravím vás všechny.
Taky jsem se dostala k tomu, abych sem naklepala pár řádků.
Máme toho teď nějak moc.
Byli jsme na očkování v Motole, malej dostal třetí obrnu, ani moc nebrečel, ale zase si doteď škrábe ten vpich na zadečku. Ještě za měsíc tam jedeme na čtvrtou obrnu. Pak za měsíc na žloutenku atd.
V pondělí asi na tu krev do Krče, v Motole jsme to nezvládli.
Taky jsem měla nějaké rodinné vyřizování.
Ve středu jsme to měli taky pěkně rozlítaný. Byli jsme u mého táty. Bylo to fajn. Malej si hrál se šroubovákem, mini tupou pilkou a montoval s dědou a jak byl spokojenej :-)) Pak kamarádce vrátit oblečky po prckovi, ke druhé půjčit jí oblečky a taky mi další vrátila, tak jsem měla radost, jak mi to z domova zmizelo, že už to tady nebude dělat bordel, ale místo toho jsem dovezla zpátky asi pět igelitek, tak to musím zase odvézt k manželovým rodičům na barák, kde toho na mimi mám plnou obr bednu. No škatulata hejebjte se. Jezdíme pořád jak cikáni.
Manža teď řeší koupi auta, tak jen shání, vybírá, konzultuje asi jako já, když jsem vybírala kočárek :-))
Včera jsme si udělali pohodičku den. Manža ráno vyluxoval a utřel prach, vzal to poctivě, odtáhl sedačku atd. Já uvařila, jo, malej začal celkem hezky jíst, tak mám radost a snad to tímto nezakřiknu. Po obědě jsme všichni na tři hodinky vytuhli. To bylo moc fajn. Šli jsme na procházku. Večer jsem byla prvně s kamarádkou cvičit. Začaly jsme chodit na kalanetiku. Bylo to super. Tak 1x týdně budeme chodit. Hezky teď cítím všechny svaly v těle. I když si cvičím doma, tak takhle poctivou hodinku si doma nedám. Tak se těším na příště. Člověk se hezky odreaguje. Pak jsme šli všichni i s manžílkama a prckama na zahrádku na malé pivko a hurá domů.
Až do neděle jsme bez tatíka, maká.

Cis, ať je malému líp a ať z toho není nic vážného. Napiš, co povídala doktorka.

Kubul, jsem ráda, že nám to včera vyšlo. V tom červnu by se to dalo udělat i jinak, než že bychom dorazili na víkend. Zjistila bych, jestli mají volno a třeba na tři dny v týdnu bychom přijeli. A nebo se tam sejdeme tak v tom srpnu.
Upřesníme si to. Do kolika jsi včera strašila?

Jinak jsme taky koupili nočník, zkouším tam malého občas dát, ráno jsem s tím strávila asi 40minut, ale marně, chechtá se tomu nebo na něm sedí, hraje si s hračkama nebo si ho dává na hlavu atd. Tak uvidíme. Zatím to nijak nehrotím, jen zkouším.

Med nedávám, sama ho nejím :-)) a vzhledem k alergii.....

Li, co malej a ekzém? Lepší se to?? Snad to bude brzo lepší. Chudinka s těma očíčkama, je mi ho líto.


Labu, na malou MOC MYSLÍM a doufám, že už je líp!!!!!!! Chuděrka malá, kde k tomu přišla. Posílám jí obrázek

Je to František z kouzelné školky, Dáda ho má moc rád :-))
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Po odmlce bubíšek + Davídek 21/11/03 15.4.2005 10:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.