29.7.2025 12:31:52 susu.
Re: Kolik máte ledniček?
Máme jednu (dva šuplíky mražáku, a lednička k tomu), víc by se k nám nevešlo, i tu jsme sháněli užší, aby se vešla do daného prostoru. nevybavuju si nikoho, kdo by měl víc ledniček, ale je fakt, že jsem to viděla třeba na fotkách realitek.
Máme spížkovou skříň, ale teda potraviny jsou jen v 1,5 police, jinak tam jsou i další věci - ručníky, krabičky na potraviny, plechové dózy, svíčky, prostírky... Na zavařeniny máme sklep.
Většinou zvládáme, nakupujeme 1x týdně, před nákupem jsme trochu vyjezení, ale teda obědváme v pracovní dny mimo domov. problémem jsou oslavy, využívám toho, že jsou v chladnějším období a jídlo dávám na terasu. Hrnec se salátem venku na lavičce, s přivázanou poklicí, je běžnou součástí našich vánoc.
Odpovědět