| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Štítná žláza a její nemoci

13.4.2005 17:32:15 Darina75

Re: Ach ta štítná žláza

Holky, nevešte hlavy! Moje známá (Eva Javůrková) má taky hypo a potřebovala zhubnout. Dr. ji doporučila cvičit a omezit jídlo. Evinka to poctivě dělala ale neměla žádný výsledek. Obrovský úspěch byl, když zjistila, že je o 2 kila lehčí. Ale během pár dnů ji to naskočilo zpět. Pak začala brát Emulips, s každým větším jídlem, od října má 8kilo dole... mrkněte na ni www.emulips.info tlačítko: "reality show" - paní Eva. Já nemám potíže se štítnou žlázou, můj problém byla zácpa a špatné trávení. S Emulipsem jsem během půl roku shodila 10kilo, zácpa se změnila již druhý den na nekrvavou vláčnou stolici, trávení je OK. Jedla jsem úplně normálně.
Emulips totiž pomůže nastartovat metabolismus tuků - naštěpí tuky v potravě na malinkaté tučíky a ty se chytnou vlákniny a odchází z těla ven. Tělo si potom bere energii ze zásob v podobě fandíků.
fakt doporučuju.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Ach ta štítná žláza Sisi 26.3.2005 13:1
*Re: Ach ta štítná žláza Darina75 13.4.2005 17:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.