| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Panenství

13.4.2005 12:36:27 Dzana

Re: :)

To jste napsala hezky!
Musím říct, že já jsem katolička dodnes, ale také se apriori neřídím vším podle církve. Hormonální antikoncepci nechci brát proto, že jí nedůvěřuji. Jsem bioložka, takže u mě je to "profesionální deformace". Ale uznávám, že kdyby nebylo názoru papeže J.P.II., tak možná ani plodné a neplodné dny na vlastní kůži nevyzkouším a teď si myslím, že bych se dost ochudila, protože po několika letech jsem zjistila, že mi to naprosto vyhovuje. Já považuji za zbytečné cpát se hormony, když je nepotřebuji jako léčbu a navíc, když chci v brzké době otěhotnět. Je mi nepříjemné pojídat něco, co má ještě vedlejší účinky. Zažila jsem to už s nějakými "nehormonálními" léky a nebylo mi to příjemné. V tomto duchu např. nevím, proč bych měla brát HA jen kvůli zlepšení pleti. Také se mi přihiodilo, že mi ji gynekolog chtěl předepsat - pý, abych byla krásnější... a já jsem to odmítla.
Toť tedy můj názor. No, nechci ho nikomu vnucovat, ale je pravda, že nadměrné užívání léků poškozuje životní prostředí, takže když je nepotřebuji, tak je neberu.
A Vám přeji, ať jste trochu veselejší ;o)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
:) trochu smutná 12.4.2005 19:53
*Re: :) Dzana 13.4.2005 12:36
**Re: :) trochu smutná 13.4.2005 16:33
***Re: :) Kudátko+3 14.4.2005 7:32
**pro Dzanu Kudátko+3 14.4.2005 7:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.