| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

13.4.2005 11:18:19 Zuzanka-Studánka

Re: ahojky

Ivet.. je pěknej.. a toho míísta.. a toho světla... :))) ale na to mít nebudeme.. ani nekoukám na cenu..:)) radši.. na Atrium jsem moc chvály ale neslyšela, resp. nečetla, .. prolezla už jsem spoustu diskuzí na netu a je fakt, že každej říká něco jinýho, ale to Atrium jsem si zapamatovala, že to někdo haněl.. já taky chtěla dřív jenom montovanej, přesně jak říkáš, kvůli tý úspoře.. jenže.. zase jsem na netu vyhrabala kdeco, pro a proti u obojího a začíná převažovat dům zděnej..Ale zas se mi nechce čekat.. Tak nevím..
jo a mám novinky ohledně cyst.. zajímá vás to? nevadí.. jestli ne, smůla, stejně vám to napíšu :))
byla jsem včera na gyndě, jak kvůli výsledkům z vyšetření, tak na kontrolu,,co udělaly ty injekce s tou cystou a taky kvůli tomu, že mám zpožděnou menstruaci o tejden.. a niic moc teda.. měla jsem tam tu jednu, tak ta je teď o další cenťák na každý straně větší, a přibyla další, na tom samým vaječníku a je stejně velká jako teď ta první.. béééééééé .. se vytvořila během těch tří tejdnů, co jsem tam byla naposledy.. asi mě ta nemocnice nemine.. jo a těhotná prý nejsem, aspoň podle toho co prý viděl, ale vyšetřoval mě akorát přes břicho.. prej aby si to ulehčil - pak se opravil, prej hlavně aby to ulehčil mně.. dobrej ne? asi uteču jinam.. tak mám přijít, pokud to dostanu, tak po tom, a když nedostanu, tak za 14 dní..
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
ahojky IK 13.4.2005 9:2
*Re: ahojky Zuzanka-Studánka 13.4.2005 11:18
**Re: ahojky Patt 03,06 a // 13.4.2005 14:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.