| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

13.4.2005 9:50:53 Sylvie+14+1,5+fazolka

Re: Prekvapeni

Dekuji, Vam taky hodne stesti a pro mimi hlavne zdravi!!!

Nase fazolka, uz fazolka prekvapive neni, ale konec 12.tydne.No nejak se to zadarilo, myslela jsem, ze me se nikdy takove prekvapeni nestane.
Vcera jsem byla na gynde a videla ji na ultrazvuku!!!Radej po 2klucich budu rikat ,,ji", neskodilo by mit o jednu zenskou v rodine vic!!:-)
Delala kotrmelce, cucala palecek, videla jsem rucicky a nozicky, prsticky...no v tu chcvili jsem ani trochu nezapochybovala, ze treti nechci.
Dnes jsem byla ve 12.tydnu na testy Downuv s. atd., pak na ultrazvuku.Pan dr.mi ukazoval vsechny detaily, ani se mi nechtelo slezt ze stolu.....no a mame pry asi 8cm.Tak to je obri fazole:-))
Ve 20.tydnu jdu na kontrolni ultrazvuk na vysetr.srdicka a pusinky a to mi uz rekne , zda to ma pipku nebo pindika....tak ji domlouvam, at si to tam pekne domluvi a udela si pipku!!!4chlapi a vecne prkynko na WC nahore...to teda ne!
TP je asi 26.10. coz je taky parada, jelikoz manza je 28. a pubertak 24.rijna:-))Tak tatovi a brachovi k narozkam darek uz mam!:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Prekvapeni Sylvie+14+1,5+fazolka 12.4.2005 8:34
*Re: Prekvapeni Bára 12.4.2005 15:1
**Re: Prekvapeni Sylvie+14+1,5+fazolka 13.4.2005 9:50
***Prekvapeni Adriana 13.4.2005 10:44
****Re: Prekvapeni Sylvie+14+1,5+fazolka 13.4.2005 11:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.