| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

13.4.2005 9:02:18 IK

ahojky

tak jsem už včera nevydržela a asi po 3letech navštívila mudr.Už jsem byla z těch horeček a kašle úplně hin.Navíc jsem se dostala do fáze-kdy mě začalo bolet na prsou a já nemohla dýchat!Holt-kdybych šla hned-tak bych teď nemusela fňukat!Nafásla jsem ATB a tašku prášků od bolesti-a nejvíc mě mudr. rozesmál-když mi důsledně kladl na srdce klid na lůžku!Vtipálek-to teda nevím kam bych nacpala rodinu.Děcka stále kašlou-dneska jdou na kontrolu a vidím to na změnu Atb.
Katka byla už relativně nejlepší-ale v noci měla zase skoro 39-takže jsme tam kde jsme byli:(:(
Navíc se jí vrátil kašel-takže mám vážný obavy že i u ní na atb dojde-poprvý v životě!A nemám z toho radost-jenomže už se to táhne moc dlouho.

Jsem z toho už lehce na palici.U manžela nehrozí že by mohl být doma-dodělávají nějaký projekt a domů jezdí nejdřív ve 20.Navíc začal taky kašlat-tak se děsím co z toho bude.Nacpala jsem ku kapsy léky a čekám s jakou se vrátí večer domů.

Tak-jdu zmobilizovat síly a něco uvařit-ať můžem po obědě vyrazit k mudr.
tak zatím papa všem.

Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
ahojky IK 13.4.2005 9:2
*Re: ahojky Zuzanka-Studánka 13.4.2005 11:18
**Re: ahojky Patt 03,06 a // 13.4.2005 14:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.