| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Plastické operace

12.4.2005 11:10:55 deni

bříško a dreny pryč:)

ahojky holky, tak už mám vyndané dreny, to je paráda...
Jani...
už je to fajn, nebolí mi skoro nic, dreny jsou venku, nebolelo to vyndavání, ani jsem to necítila, doma už začínám normálně fungovat...starání se o prďolku, vaření , mytí nádobí a to co každá z vás tak dobře zná..:)
Leni já sem sem sice psala, že sem dám foto i pro ostatní, aby měly trošku představu jak to vypadá, ale neumím to pořád, i když v tom začínám mít trošku jasno.., tak jsem fotku poslala Dáše a ta ji sem určitě ted někdy dá..
Niki...přeju Ti, aby jsi to ještě do června, než se budete stěhovat stíhla:)
Leni+dvojčátka.., já vím, musí to být hrozné, mě taky děsila ta představa léta..:(, o milování potmě a na sto způsobů jen aby nebylo vidět břicho..znám:)
máš pravdu s tím cvičením a hubnutím, já prostě tohle taky dělala, ale pak když jsem viděla jaké to je, po cvičení vs.po plastice...jen jsem žasla, ale to je pochopitelné...určitě, až našpáruješ:)tak do toho jdi, ohromě Tě to změní, myslím hlavně vevnitř, jak budeš spokojená a nebudeš muset pořád řešit "to" břicho....ani se Ti nedivím, že máš strach do toho jít o zkušenostech z nemocnice, porodnice a tak, můžu Ti říct, že já sem ležela před porodem dva měsíce v nemocnici a byl to horor, tak vím o čem mluvíš, ale když jsem pak byla na plastice, připadalo mi to jako kdybych byla"na dovolené"oproti porodnici, fakt nesrvnatelné..ty sestřičky super!!lékaři také!!a jejich přistup, jak jsou citlivě naladěni, aby pomáhali, je to nebetyčný rozdíl, neboj se a držím palečky, určitě to překonáš:)
Ivanko, gratuluji!!!!už Tě to čeká:))
tak to je bezvadný, jak jis dopadla na Bulovce, super, přeji Ti to moc, moc ,moc:))
...cítím se vážně dobře, nebolí nic, těžká pohoda:))
břicho jsem měla splasknuté hnedka, víš, odříznou to a je to pryč, tak pak příjemně překvapí to, že už není:)..ten kompresní pás, ..mě ho dr. nabízel taky, ale ještě lepší jsou el.kalhoty stály osm stovek, ale já měla chvilku ten pás, v nemocnici a furt se roluje, i když je to dobrý pás, ale ty kalhoty si natáhneš a aby nepadaly a furt dobře těsnily, tak mi dr,poradil dát je doma na kšandy a dobro:)tak já bych se přimluvila za ty gaťky, nosí je prý ženské i po liposukci, já si je jen chválím, ten pás se nějak posouval, roloval, kalhoty ne, drží a sedí:)zatím pa
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Ahoj Deni, Jana+2 10.4.2005 22:22
*Re: Ahoj Deni, Lenka+2 11.4.2005 9:51
*bříško a dreny pryč:) deni 12.4.2005 11:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.