| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

12.4.2005 10:39:05 Jana Z.

Re: Úterý

Ahojky:-)

gratuluji k vymalovani ... to nas asi taky ceka:-((((.. ja nesnasim ten uklid PO malovani..kdyz clovek sice udela vse poctive pred, tak toho nemusi moc utrit a tak, ale ty veci...vecne harampadi a kam s nim.. a vyhodit to clovek nechce...."co kdyby se to hodilo, ze";-))


JInak o vikendu jsem byla u kamaradky vyzvednout si konecne moje knizky...litalo kolem nas nasich celkem 5deti, bylo veselo, manzilci se bavili u pocitace a my dve u lahvinky vina...pak druhe lahvinky....;-), pak uz nam bylo vcelku jedno co robatka delaji;-) a manzilci nas pozorovali jen takovym tim shovivavym usmevem...;-)))

a za nedeli jsme hned zhltla skoro cele dve knizky;-))takze mam za sebou Alchymistu (hubena knizecka...prijemny "moudry" pribeh...ale cekala jsem neco vice po te slave...ale spatne to neni, to ne..) a jeste jsem necetla Milenci a vrazi od Parala, byla tady o nem rec, tak jsem si to objednala a uz docitam..:-))

jo, jo vzpomnela jsem si pritom na ty mistni diskuze o "komancich" jak "mlade rodiny mely automaticky byt" ;-) apod...

A co jinak u vas vsech?
Jake mate plany na leto na dovcu???


My mame ted v kvetnu tyden v pronajatem domku v Belgii u more
(kdyby vas nekoho takova dovolena zajimala tak treba stranka TADY tam si muzete vybrat podle zeme, velikosti domku, zda u more nebo jezera (neplest si nemecke See z morem jako ja;-))atd..
mrknem mozna pres kanal trajektem do UK, kdyz bude nalada (na fish&chips:-))

a pak v lete tri tydny v Cechach krasnych:-) ...dal zatim neplanujeme, ale budou jeste 2tydny dovci:-) (mame 6tydnu na rok)

jana



Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Úterý tinas 12.4.2005 10:8
*Re: Úterý Jana Z. 12.4.2005 10:39
*Re: Úterý Jana Z. 12.4.2005 10:47
**Re: Úterý Jana Z. 12.4.2005 10:49
***Re: Úterý Jana Z. 12.4.2005 10:56
****Re: Úterý Dali a Harry 12.4.2005 14:38
*****Re: Úterý Jana Z. 12.4.2005 15:33
******Re: Úterý JaninaH 12.4.2005 16:48
*******Re: Úterý tinas 12.4.2005 19:0

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.