| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

12.4.2005 9:43:31 Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10

Re: ...

teda makynat...jde mi z toho mráz po zádech...já bych asi neváhala a zdrdhla bych od něho hodně daleko...dala jsi mu druhou (?) šanci a opět se zachoval hrubě....má svůj vztek ovládat...
k tomu mlácení...vztáhl ruku jednou,udělá to zas.Toť můj názor...a měla bych šílený strach o malou...i když ji,jak píšeš,asi miluje,ale to neznamená,že v afektu se udrží...pokud by na mě manžel vztáhl ruku,lásku by vystřídal vztek...pokud bych si to teda nezasloužila...to je druhá stránka věci...
asi bych to vyřešila,že bych se nastěhovala do toho bytu na Smíchově buď s rodiči a malou sesetrou nebo se ségrou a Honzama...prostě bys na ten byt nebyla sama a finančně byste si mohli pomáhat...i s dětmi...jenže jde o to,jak velký byt to je a v jak velkém bytě žijou...
Myslím si,že by Ti máma ještě pomohla,ale musela by ses citově od manžela NAVŽDY odpoutat...aspoň tak jsem to z tvého příspěvku pochopila...
Pokud není východisko a manžel je zase "hodný" a dáš mu ještě jednu šanci,beru to,ale jakmile by vyslovil něco proti tobě či malé,neváhala bych,vzala bych si věci a OKAMŽITĚ a NAVŽDY odešla...
k těm sebevraždám...asi by se měl jít léčit,ale takovýmhle lidem se to těžko říká...asi bych si o tom s ním vážně promluvila,že ještě cekne,tak JDU a ať se třeba zabije...aby si uvědomil,že má poslední šanci a pokud jí opět zneužije,opustíš ho a bude Ti jeho osud navždy ukradený...

Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
... makynat 12.4.2005 7:57
*Re: ... Zuzka+Eli04+Vojtík06+Honzík10 12.4.2005 9:43
*Makynat Valeri, Davídek 5/04 12.4.2005 13:0
**Ahoj holky! Valeri, Davídek 5/04 12.4.2005 13:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.