| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácí pekárna

12.4.2005 9:36:01 Dasi

Reklamace Profesor

Ahojky,ráda bych se zeptala, zda máte podobnou zkušenost jako já. Reklamovala jsem kamarádce pekárnu Profesor zakoupenou v eva.cz. Forma se zkřivila, u metliček vyboulila dovnitř formy, tak se začal olupovat teflon, špatně zpracovala chleba, nevykynul. Chléb nešel vyklopit kvůli zkřivené formě. Uvolnil se, ale nevyklopil. Reklamace neuznaná. Mechanické poškození. Mluvila jsem přímo se zkušebnou. Není to možné, nikdy se to nestává, to byla jejich slova. V Evě na Mělníku mi bylo řečeno, že se forma teplem zkřiví, ale chléb vyklopit jde, musí se s tím hodně bouchat. Bohužel jsem neměla diktafon, takže toto je tvrzení proti tvrzení. Chci se zeptat, máte někdo podobnou zkušenost? Nebo je to jen případ mé kamarádky? Já sama mám Panasonic a moc dobře vidím rozdíl, o kterém někdo tvrdí, že cena Panasonicu je přemrštěná. Není, je to za kvalitu.
Díky za reakce a pečení zdar.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Reklamace Profesor Dasi 12.4.2005 9:36
*Re: Reklamace Profesor Jitule, 3 děti(čky) 12.4.2005 16:52
*Re: Reklamace Profesor Lucie + 2 princezny 15.4.2005 11:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.