| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna pro učitelky

23.3.2023 11:14:46 vrrtak

Re: Skolaonlline nebo Bakaláři?

z pozice rodiče je to dost podobné, nevím nakolik je to ovlivněno tím co si škola sama nastaví. Rodič dítěte na SŠ -Bakaláři- škola využívala jen na známky,omluvenky atd chtěli na papír,komunikace emailem-takže super vidět známky i s jejich váhou a průměr ketrý vychází,jinak jsem žádné jiné věci nevyužívala. Druhé dítě na ZŠ -Bakaláři jako novinka od jeho páté třídy-všichni se to učili za pochodu, najít že zprávy jsou pod názvem Komens bylo divné, ale jak jsem objevila a prozkoumala kde co je, tak v pohodě,vyhovují mi omluvenky, to že vidím že odeslaná zpráva je přečtena,nevyhovovalo mi že se to samo odhlašuje po relativně krátké době "nečinnosti" ,jenže já třeba psala delší zprávu a při kliknutí na odeslat jsem zjistila že mě to odhlásilo, poté co mi to udělalo 2x tak už jsem si text kopírovala.Vyhovovalo mi že známky mají váhu 1-10, plán akcí je u nás velmi podrobný (za mě až zbytečně moc,ale dnes už nevím o kolik to pro rodiče zredukovali-prý po mém upozornění k úpravám došlo,ale já to stále jako profil "učitel" vidím).Nevýhoda je že učitel když se přihlásí na školním pc vidí stránky jinak než doma na svém pc-(já je vidím tak jako oni doma,ale já ty stránky už využívám jen na povinném sledování plánu akcí) a to ve škole je pro ně přehlednější a vidí tam i narozeniny všech zaměstnanců. Školaonline-má dítě na nové škole, nevýhoda-vidím na úvodním panelu jen poslední 3 známky,takže když jeden den přidají učitelé třeba 5 známek,nebo přidají se starším datem tak je nezaznamenám (Bakaláři jich ukazovali více a hlavně se tam ukázala každá změna)-dá se rozkliknou kalendář na celý týden a tam u hodin to že je známka vidím,nebo podívat se na celkové známky,ale musím víc hledat,což je otravnější, známky mají váhu 0,20 ,0,50 ,0,70 a 1,00,takže menší rozptyl,jde k nim slovní hodnocení-to jsem u bakalářů nezaznamenala a nebo to nepoužívali,složitější je systém omluvenek, proklikávání se k už přečteným zprávám,místo plánu akcí je školní akce,ale tam vidím jen akce co se týkají syna,nevidím tam akce jiných tříd.Jo a školaonline mě jako rodiče nutí si co půl roku měnit heslo ~t~
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Skolaonlline nebo Bakaláři? Zufi. 23.3.2023 9:1
*Re: Skolaonlline nebo Bakaláři? Katka. 23.3.2023 11:7
*Re: Skolaonlline nebo Bakaláři? vrrtak 23.3.2023 11:14
*Re: Skolaonlline nebo Bakaláři? Janinka a dvě princezny 23.3.2023 12:47
**Re: Skolaonlline nebo Bakaláři? vrrtak 23.3.2023 17:7
*Re: Skolaonlline nebo Bakaláři? Despi 23.3.2023 16:39
*Re: Skolaonlline nebo Bakaláři? Abigail* 23.3.2023 17:17
*Re: Skolaonlline nebo Bakaláři? ehm 23.3.2023 18:4
*Re: Skolaonlline nebo Bakaláři? Girili 23.3.2023 23:45
*Re: Skolaonlline nebo Bakaláři? Miriam Šedivá 24.3.2023 21:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.