| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Lyžování

28.1.2023 19:51:05 Vítr z hor

Re: Lyže pro holku 50kg/164 cm

Jsme menší, dcery i lehčí, já 53–4. Jezdíme podobně (já teda rychleji), máme stejné lyže. Už se nedělají, ale vybírala jsem taky jen podle popisu, takže určitě můžeš aplikovat totéž. Chtěla jsem dřevěné jádro, kombinaci upravená/neupravená sjezdovka, rocker.

Napoprvé jsem si koupila v souladu s všeobecnými doporučeními a mými parametry úplně okouzlující lyže K2, které zatáčely úplně samy, na jarním sněhu to byla pohádka, ale na plotnách mi nedržely.
Tak jsem koupila ještě podobné, tvrdší a delší (aby byly těžší, a aby líp držely). Myslím, že jsou nakonec o cca 2 cm delší než je moje výška. Jsou skvělé.
Pak jsem je koupila i dcerám a spokojenost. Možná by jim teda líp seděl ten typ, co jsem vybrala původně, ale už je neměli a já jsem doufala, že se dcery ještě vyjezdí. Jenže naprosto nemají ambice..jen se tak povozit.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Lyže pro holku 50 kg/164 cm chrestysek 28.1.2023 18:24
*Re: Lyže pro holku 50kg/164 cm Vítr z hor 28.1.2023 19:51
**Re: Lyže pro holku 50kg/164 cm chrestysek 1.2.2023 21:25
**Re: Lyže pro holku 50kg/164 cm chrestysek 1.2.2023 21:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.