| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Hodonín

11.4.2005 11:36:22 Marlot: Simča05+Deni09

Porodnice Břeclav

ahoj holky, zapojím se do diskuze týkající se břeclavské porodnice, protože na břeclavské diskuzi je úplně mrtvo:-)).

Jsem sice budoucí prvorodička, ale byla jsem tam kuknout za spoustou rodících kamarádek a vcelku se názory různí. Řekla bych, že je to přesně tak, jak tady píšete - když se natrefíš na blbou směnu,tak máš smůlu. Spíše teda převažovaly špatné zkušenosti a dojmy - málo soukromí, nevstřícnost, neprofesionalita, běžící pás, otevřené dveře,kde tatínkové samozřejmě viděli i ostatní maminy apod. Kamarádce nepoznali, že už rodí a když to doma nemohla vydržet a vrátila se zpátky do porodnice,tak už málem ani tatínka nestihli obléknout k porodu:-)).

Ale byly i pozitivní reakce a spokojenost.

Pokoje jsou dle mého názoru prostorné a jsou snad jenom po 2-3 postelích.

Já jsem byla před časem s problémkama na Obilňáku a přístup si nemůžu vynachválit. Manžel prohlásit, že nebudu rodit nikde jinde - velmi příjemné, vstřícné a dokonce i empatické jednání od lékařů až po poslední uklizečku.

Na 2. stranu bydlím v Břeclavi, porodnici mám za rohem, takže si říkám, jestli to nebude lepší vzhledem ke vzdálenosti. No uvidím.

Doufám, že jsem Vás nijak nevyděsila, spíš jsem chtěla přidat svoji trošku do mlýna:-)).
Mějte se krásně a bříškům Pa.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Porodnice Břeclav Marlot: Simča05+Deni09 11.4.2005 11:36

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.