| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Domácí pekárna

11.4.2005 10:54:40 Milka

tak ten můj pokus nevyšel

V sobotu jsem dala do diskuse nový recept na kvásek. Bohu žel nevyšel. Rostl velmi zvolna, chutnal sice kysele ale moje vnitřní já prohlásilo, že to není ono. Ty poměry ikdyž přidávané postupně tedy 400 g mouky na 4 deci vody se mi zdají úplně mimo. Ani jsem s tím nezkusila zalložit pečení, byla by to škoda surovin. Už se těším na Františkovy přesné váhové rozpočty pro kvásek, hned jak to podle Františka založím dám denní info co to dělá. Na stránky vlasty a zlaty jsem dala receptík na chleba, který se mi v pekárničce vega vždy bez ušatosti podařil, ale nikomu se nechce ho vyzkoušet, aspoň nikdo mi zatím úspěchy nebo neúspěchy nenapsal. Tu stránku najdete lehce, do vyhledávače napište slovo hafca první odkaz není správný ale druhý vyhledaný odkaz jsou stránky zlaty a vlasty. Ať vám to več sklenicích bublá a kvasí podle pravidel slušného kynutí. Přeje Milka.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
tak ten můj pokus nevyšel Milka 11.4.2005 10:54

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.