| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Bruslení

29.9.2022 19:27:03 KoproFka

Re: Nové brusle - potřebují nabrousit?

Pro dobreho bruslare urcite nechat nabrousit, oceni to.
Pro zacatecnika s novymi brusk3mi je to dnad i jedno, spis si troufam říct, ze se mu bude lip bruslit na nenabrousenych...

Rozdil je take, kde se brousí, pokud u brusice-profika na kradobrusleni, nebo nekde na brusce u ledu na veřejném brusleni...(tam treba nedoporucuji bruslit krasobrusle, vetsinou ubrousinten spodni zoubek, coz je spatne)

Ja moc rada bruslim od malicka, dcerka chodi 3 roky na krasobrusleni. Od te doby brousime v Praze na Hase a je to obrovsky rozdil, musim rict...byla jsem poprve hodne nadsena a pochopila jsem, jak je mozne na pohodu zvladat ty klicky smycky... to je s tupymi nozi opravdu narocnejsi, az nemozne.
+ taky záleží take na tvrdosti ledu.

Moji prvni jizdu na novem brusu na verejnem brusleni si pokazde musim davat hodne pozor. Na venkovnim kluzist je o dost mekci led, nez na krytem stadionu a s ostrym brusem se mne osobne nebrusli moc dobre
dos se to zarezavaji ...
Zato na stadionu je to uplna pohadka, protoze me ty brusle krasne poslouchaji...
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Nové brusle - potřebují nabrousit? petluše 29.9.2022 18:13
*Re: Nové brusle - potřebují nabrousit? LadyP 29.9.2022 18:16
**Re: Nové brusle - potřebují nabrousi... petluše 29.9.2022 18:41
*Re: Nové brusle - potřebují nabrousit? KoproFka 29.9.2022 19:27
**Re: Nové brusle - potřebují nabrousi... Rigel 1.10.2022 16:56
*Re: Nové brusle - potřebují nabrousit? zerat 30.9.2022 11:54
*Re: Nové brusle - potřebují nabrousit? 77kraska 30.9.2022 15:20
*Re: Nové brusle - potřebují nabrousit? Rigel 1.10.2022 16:43
*Re: Nové brusle - potřebují nabrousit? Lída+2 3.10.2022 9:52

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.