| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna o čemkoliv

6.8.2022 13:25:11 Johana Malá

Kontaktovat kluka?

Dobrý den, měla jsem na gymnáziu špatnou partu lidí. Jeden spolužák si v hodině balil jointa, s ostatními pak vyráželi po barech a klubech. Vraceli se v pozdních hodinách domů. Jednou jsem šla s nimi a kupovali si nějakou susenou drogu po cestě, zřejmě marihuanu. Skončili jsme v poli a já se na ně dívala. Nakonec mi musel jít v noci naproti táta. Ten spolužák co si tenkrát balil trávu často sdílí na FB témata jako drogy, sexuální témata a někdy i smrt. Neměla jsem z těch lidí dobry pocit. I ty školní výlety pak skončily na chlastu a marihuane. Věnovala jsem se proto raději studiu. Občas si mě ale dobirali, že nepiju a nekouřím. Jedna spolužačka mi pak pak řekla, že jí sere, že to zase na ten test budu umět. Nebo si něco přede mnou šeptali. Byla jsem ráda, že ty 4 roky skončily.
Pak jsem jela na VŠ zájezd na rafty. Shodou okolností tam byl můj spolužák. Zase mě na raftu začal dobirat, že si nedávám cigaretu. Jeden chlap mě tam začal sexuálně nadávat, ani ten spolužák se mě nezastal. Doslova jsem musela utéct domů.
Pak nám za rok zemřela spolužačka, na hřbitově mě kluci spolužáci ani skoro nepozdravili.
O půl roku později mi začal zvonit mobil v půl druhé v noci. Ozvalo se: Sedm dní...za sedm dní zemřeš...pak přijde na řadu tvoje máma...(dal to nemůžu ani publikovat). Zřejmě to byli spolužáci z gymplu. Číslo jsem si zablokovala.
Na hřbitově se mi líbil jeden kluk z vyššího ročníku. Je slušný, a nikdy by si srandu nedělal. Bohužel se ale zná s mými spolužáky. Byl s nimi na dobrovolnem vyletu do Rakouska. Pak na FB byla fotka jak sedí někde s nimi v rakouském baru. Dával jim i lajk k fotkam nebo něco komentoval či si s dalším spolužákem šel zahrát unikovou hru do Prahy. Asi je tedy s nimi i v nejakem kontaktu, na FB se maji v pratelich.
Kontaktovali byste jej na FB, kdyz se mi líbí, ale takto se zna s mymi bývalymi spolužáky?

Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Kontaktovat kluka? Johana Malá 6.8.2022 13:25
*Re: Kontaktovat kluka? Žžena 6.8.2022 14:28
**Re: Kontaktovat kluka? kachna_ 6.8.2022 16:47
***Re: Kontaktovat kluka? Despi 6.8.2022 17:18
*Re: Kontaktovat kluka? Jarina75 9.8.2022 22:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.