| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Genetické testy

9.4.2005 19:37:28 Petra

Re: Amnio a pocity

Ahoj,
taky jsem si tím prošla - když jsem volala na výsledky krevních testů - vůbec jsem nečekala, že mi řeknou něco jiného, než že je všechno v pořádku. Ale testy vyšly na hranici a byl mi doporučen odběr plodové vody. Nebylo to nijak nepříjemný - nejhorší bylo čekání na výsledky - pořád jsem si říkala, že vše bude OK, ale vždycky mě nahlodával ten červík, co když ne. Manžel mě pořád uklidnoval - ale pro výsledky volal on - já bych se asi sesypala.
Původně jsme nechtěli znát pohlaví dítěte - tak jsme to nahlásili na genetice - vše si poznamenali. Když manžel volal pro výsledky, tak se ho ptali, jestli chce vědět pohlaví - prý měl pokušení říct ano, ale řekl ne. Jenže moje gynekoložka měla v té době dovolenou, takže výsledky z genetiky poslali mně a bylo tam uvedeno, že plod je pohlaví mužského - a pod tím poznámka: Rodiče nechtějí znát pohlaví dítěte. :-)). A bylo po překvápku, ale co, hlavně že je mimi v pořádku - říkali jsme si.
Ted už je mu přes 15 měsíců a já řeším problém, jak by to bylo v případě dalšího těhotenství - existuje nějaké zvýšené riziko DS? Budu muset podstupovat automaticky odběry plod.vody?

Petra
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Amnio a pocity Petra a Adélka 7.4.2005 13:53
*Re: Amnio a pocity Petra 9.4.2005 19:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.